РЕМОНТ ХОЛОДИЛЬНИКІВ КИЇВ

Київ та Київська область.

  +38(098)463-78-62Ремонт холодильників Київ, в Києві+38(063)125-04-82

      Терміново. Професійно. З гарантією. Вдома, в офісі і на дачі.

Без свят і вихідних!

За розумними цінами!

Ремонт холодильників Київ, в Києві

Ремонт холодильників і морозильних камер

  Вам необхідний терміновий, якісний і недорогий ремонт холодильника або морозильної камери?

Зроблений на совість, за розумними цінами, з гарантією, та ще без свят і вихідних? Не проблема!

 

Ви потрапили за правильною адресою, тут якісно і недорого роблять ремонт холодильника або морозильної камери в Києві.

Якщо у Вас з’явилися проблеми з холодильником, не варто відкладати їх вирішення на потім. Це може привести до ще більш серйозної несправності і як наслідок дорогого ремонту. Звертайтеся саме до нас, як це зробили безліч наших вдячних клієнтів.

Ми негайно Вам допоможемо, у нас завжди можна викликати майстра по ремонту холодильників в Києві та Київській області.

 

Обслуговуємо, як лівий берег, так і правий берег, а саме в наступних районах:

 • Деснянський район (Троєщина, Лісовий масив);Деснянський район, Троєщина, Лісовий масив, Троєщина, Лісовий масив, терміновий ремонт холодильника Київ
 • Дніпровський район (Воскресенка, Райдужний масив);Дніпровський район, Воскресенка, Райдужний масив, терміновий ремонт холодильника Київ
 • Дарницький район (Дарниця, Позняки, Харківський масив);Дарницький район, Дарниця, Позняки, Харківський масив, терміновий ремонт холодильника Київ
 • Голосіївський район (Голосієво, Теремки);Голосіївський, Голосієво, Теремки, Київ
 • Печерський район (Печерськ, Липки);Печерський район, Печерськ, Липки, Київ
 • Святошинський район (Борщагівка, Святошин, Академмістечко);Святошинський район, Борщагівка, Святошинський, Святошин, Академмістечко, терміновий ремонт холодильників Київ
 • Солом’янський район (Солом’янка, Відрадний);Солом’янський район, Солом’янка, Відрадний
 • Оболонський район (Куренівка, Оболонь, Вишгородський масив);Оболонський район, Оболонь, Куренівка, Вишгородський масив, Київ
 • Шевченківський район (Шулявка, Нивки, Лук’янівка);Шевченківський район, Шулявка, Нивки, Лук’янівка, Київ

ремонт холодильників Київ, в Києві

Ми виконаємо ремонт Вашої холодильника швидко, якісно, з гарантією, і що в наш час зовсім важливо — доброзичливо, ввічливо і у зручний для Вас час!

    Який би марки, моделі і вік не були Ваш холодильник або морозильна камера — у наших фахівців завжди є в запасі потрібні для ремонту інструменти, деталі, знання і досвід.Крім того, ми беремо гроші тільки за результат, а не за виконану роботу.

    Головне для нас — щоб Ви залишилися задоволені, і з задоволенням рекомендували нас своїм знайомим. Тому, якщо майстер бачить, що можна обійтися ремонтом деталі, а не її повною заміною — ми завжди допоможемо заощадити Ваші гроші, час і нерви.

 

Наше завдання — оптимальний результат за розумну ціну?


  Ми надаємо знижки не постійнім Клієнтам, а за рекомендацією знайомого. Тому що якісно відремонтованій холодильник Довгі роки буде працювати без поломок!

Ось деякі з видів робіт, які ми виконуємо:

 • Заправка фреоном;заправка фреон холодильник, мотор холодильник ремонт, побутовий холодильник ремонт
 • Заміна компресора;холодильник компресор ремонт, мотор холодильник
 • Заміна випарника;холодильник випарник ремонт, побутовий холодильник ремонт
 • Заміна конденсатора;холодильник конденсатор ремонт, побутовий холодильник ремонт
 • Чистка капілярної системи;
 • Заміна осушувача;
 • Усунення витоку.

Вартість робіт вказана в нашомупрайс-листі.


   Ми робимо ремонт імпортних холодильників, ремонт вітчизняних холодильників, ремонт старих холодильників, будь-яких марок, недорого:

Ремонт холодильників Київ

Ремонт холодильників Київ

Імпортні:

Aeg (Аег), Aeg (Аег), Aeg (Аег) Ardo (Ардо),Ardo (Ардо), Ardo (Ардо), холодильник Ардо ремонт Ariston (Аристон),Ariston (Аристон),Ariston (Аристон) Bauknecht (Баукнехт),Bauknecht (Баукнехт), Bauknecht (Баукнехт) Beko (Беко),Beko (Беко), Beko (Беко) Bosch (Бош),Bosch (Бош), Bosch (Бош), холодильник бош ремонт Candy (Канди),Candy (Канди), Candy (Канди) Daewoo (Дэу),Daewoo (Дэу),Daewoo (Дэу) Electrolux (Электролюкс),Electrolux (Электролюкс), Electrolux (Электролюкс) Enium (Эниум),Enium (Эниум),Enium (Эниум) General Electric (Дженерал Электрик),General Electric (Дженерал Электрик),General Electric (Дженерал Электрик) Gorenje (Горение),Gorenje (Горение),Gorenje (Горение) Gram (Грам),Gram (Грам),Gram (Грам) Haier (Хаиер),Haier (Хаиер),Haier (Хаиер) Hansa (Ханса),Hansa (Ханса),Hansa (Ханса) Indesit (Индезит),Indesit (Индезит),Indesit (Индезит), холодильник индезит ремонт Liebherr (Либхер),Liebherr (Либхер),Liebherr (Либхер) LG (Элджи),LG (Элджи),LG (Элджи) Miele (Миле),Miele (Миле),Miele (Миле) National (Национал),National (Национал),National (Национал) Rosenlew (Розенлев),Rosenlew (Розенлев),Rosenlew (Розенлев) Sanyo(Саньо),Sanyo(Саньо),Sanyo(Саньо) Sharp (Шарп),Sharp (Шарп),Sharp (Шарп) Siemens (Сименс),Siemens (Сименс),Siemens (Сименс) Smeg(Смег),Smeg(Смег),Smeg(Смег) Stinol (Стинол),Stinol (Стинол),Stinol (Стинол) Toshiba (Тошиба),Toshiba (Тошиба),Toshiba (Тошиба) Vestfrost (Вестфрост),Vestfrost (Вестфрост),Vestfrost (Вестфрост) Whirlpool (Вирпул),Whirlpool (Вирпул),Whirlpool (Вирпул) Yamaha (Ямаха),Yamaha (Ямаха),Yamaha (Ямаха) Zanussi (Занусси),Zanussi (Занусси),Zanussi (Занусси) Zerowatt (Зероват),Zerowatt (Зероват),Zerowatt (Зероват)и др.

Ремонт холодильників Київ

Ремонт холодильників Київ

Холодильники вітчизняні, холодильники СНД і холодильники старі радянські:

Айсберг, Атлант (Atlant), Апшерон, Бирюса, Гиочел, Днепр, Донбасс, ЗИЛ, Минск, Мир, Nord (Норд), Ока, Орск, Позис, Полюс, Саратов, Свияга, Смоленск, Snaige (Снайге), Стинол, Тамбов, Чинар, Хелкама, Юрюзань и др.

Покупаем и продаем б/у холодильники.

Холод-Рем+ в Google+ , в Facebook.  Посмотреть на карте Google  Филиал1 Филиал2 Филиал3 

Завжди робимо недорого: ремонт холодильників Київ

Ремонт холодильників це досить складне завдання і без визначеної компетенції самостійно його виробляти небажано. Це може ще більше погіршити несправність холодильника і буде потрібно значно більше зусиль і коштів для відновлення його роботи. Спеціалізований ремонт кваліфікованим майстром це ще й офіційна гарантія на певний термін відповідає марці і віком холодильника, що дуже важливо для ненових холодільніков.ремонт холодильників в киеве. виклик майстра
Наш майстер в основному працює на правому березі міста Києва та прилеглих містах сателітах, його можна викликати, в Києві та Київській області, в Бучі, в Боярці, в Ірпені, в Вишневому, в Гостомелі, в Ворзелі, в Вишгороді. Наступних районах: Деснянський район, Троєщина, Лісовий масив, Дніпровський район, Воскресенка, Райдужний масив, Дарницький район, Дарниця, Позняки, Харківський масив, Голосіївський район, Голосієво, Теремки, Печерський район, Печерськ, Липки, Святошинський район, Борщагівка, Святошин, Академмістечко, Солом’янський район, Солом’янка, Відрадний, Оболонський район, Куренівка, Вишгородський масив, Шевченківський район, Шулявка, Нивки, Лук’янівка. ремонт холодильника боярка, київ, Ірпінь, вишневе, вишгород. заправка фреон холодильник, холодильник обслуговування, побутової холодильник ремонт, терміновий ремонт холодильників недорого.

     Професійний майстер і вдячні клієнти.Багаторічний досвід майстра, як з імпортними холодильниками всіх марок, так і з вітчизняними, дозволить виконати ремонт в найкоротші терміни з високою якістю. Ефективність ремонт обумовлена також застосуванням сучасних методик ремонту і технологій, з використанням якісних матеріалів. ремонт холодильника в киеве.

Завжди робимо недорого: ремонт холодильників Київ

   Ми як це не дивно, особливо не потребуємо традиційній рекламі. Наші численні клієнти з’являються завдяки рекомендаціям і порадам тих, хто вже скористався нашими послугами і залишився задоволений якістю виконаної нами роботи. заправка фреон холодильник, холодильник обслуговування, побутової холодильник ремонт, терміновий ремонт холодильників Київ недорого.

     Рекомендація нас як професіоналів своєї справи, це найкраща реклама, в якій ми завжди будемо потребувати. Також це якесь вираження подяки за нашу роботу, що ми високо цінуємо, і натомість надаємо знижку на наші роботи кожному новому кліенту.заправка фреон холодильник, холодильник обслуговування, побутової холодильник ремонт, терміновий ремонт холодильників Київ. ремонт холодильників в київі.